LUMINIA

Unikátne krištáľové sviečky

O nás...

LUMINIA sú unikátne ručne vyrábané krištáľové sviečky zo Slovenska. Natália Gápľovská sa venuje výrobe sviečok podľa dlhoročnej rodinnej tradície. Sviečky sú vytvorené z prvotriednych 100% prírodných voskov s jedinečnou trblietavou štruktúrou. Pýšia sa až trojnásobne dlhším a čistým horením.

Vďaka svojmu bez parafínovému zloženiu, bez konzervačných látok, farbív a toxickej chémie, sú vhodné aj pre alergikov, astmatikov, senzitívnych ľudí a deti. Sviečky sú ručne vlievané do ikonického fúkaného Bohemia krištáľu a prevoňané vzácnymi esenciálnymi olejmi. Po vypálení ostáva elegantná krištáľová nádobka a viečko s brúseným diamantom, ktoré môžete ďalej používať alebo vrátiť za zľavu, aby sa do nich vliali nové sviečky.

Vaše online objednávky zabalia do čistých použitých obalových a výplňových materiálov. Aj týmto spôsobom LUMINIA podporuje bezodpadový a ekologický prístup k životu.

Žiadne produkty značky LUMINIA sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie