Si poctivý slovenský výrobca?

E-shop plný slovenskej kvality

Na slovenský trh prinášame niečo, čo tu doteraz chýbalo. E-shop kvalitovo.sk, ponúka kvalitné produkty slovenských výrobcov na jednom mieste.

Veríme nielen jednotlivým výrobkom, ale aj ľuďom, ktorí za značkami stoja. Vytvárame priestor nielen na predaj, ale aj inšpiráciu prostredníctvom biznis príbehov značiek.

 

Hľadáme aj tvoju značku

Si jedným z poctivých slovenských výrobcov? Vyrábaš produkty, ktoré by mali zákazníci na Kvalitove určite nájsť? Ak chceš byť aj ty súčasťou Kvalitova, nezabudni nám napísať. Radi sa s tebou porozprávame o detailoch a o tom, ako učíme Slovákov milovať slovenské značky. Tvoja môže byť práve medzi nimi

 

A čo získaš?

  • Za zalistovanie svojej značky na e-shop nič neplatíš.
  • Získaš exkluzívny priestor na prezentáciu produktov, značky aj vedenie firmy.
  • Oslovíš zákazníkov, ktorých by si možno nenašiel/nenašla.
  • Kvalitovo reaguje na trend lokálneho nakupovania, ktorý bude časom silnieť a priťahovať nových uvedomelých zákazníkov, ktorí chcú podporiť miestnych výrobcov.
  • Za projektom stojí značka Forbes, vďaka čomu vieme zabezpečiť kvalitný servis, strategickú komunikáciu a zasiahnutie lukratívnej cieľovej skupiny.
 
 
Veríme
 
SLOVENSKÝM ZNAČKÁM A TOMU, ŽE MAJÚ SVETU ČO PONÚKNUŤ.

Kúp si aj ty na Kvalitovo.sk slovenský produkt a urob si viacnásobnú radosť. Podporíš domáce značky, objavíš slovenskú kvalitu a prispeješ k radosti ľudí, ktorí stoja za ich inšpiratívnymi príbehmi.

Ste slovenský výrobca a máte záujem predávať svoje produkty cez Kvalitovo.sk? Napíšte nám na dodavatelia@kvalitovo.sk