Naši výrobcovia

Akí sú naši výrobcovia?

Združujeme len výrobcov, v ktorých stopercentne veríme. Naši výrobcovia sú ľudia ako my všetci. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami, víziami a všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu. Vďaka tomu dokázali, že Slovensko môže byť silnou, sebestačnou a krásnou krajinou. V ich rukách denne vznikajú nové produkty, ktoré sú poctivé, pekné, chutné, originálne a slovenské.

Sú veľkou inšpiráciou tým, ktorí sa chcú venovať tomu čo ich baví a v čo veria. Aj vďaka ich tvrdej práci Slovensko rastie a stáva sa modernou krajinou plnou inšpiratívnych podnikateľov. Títo Slováci nečakali, že bude lepšie a nečakali na správny moment - jednoducho začali.

 

Sú to naši Slováci

Naši výrobcovia sú možno aj tvoji susedia, pretože pochádzajú z rôznych kútov Slovenska. Uprednostňujú domácu výrobu a ponúkajú prácu ďalším Slovákom. Tým podporujú našu krajinu k sebestačnosti a prosperite.

 

Sú kvalitní

Naši výrobcovia sú na svoje výrobky a produkty citliví. Každý element produktu prejde rukami všetkých členov tímu a je ich rukopisom. Práve spokojnosť prvého zákazníka ich posmelilo a motivovalo k tomu, aby pokračovali a svoju prácu ukázali celému svetu.

 

Chcú naďalej rásť

Naši výrobcovia dávajú do celého procesu výroby svoje srdce. Chcú naďalej prinášať radosť a spokojnosť svojim zákazníkom a zaujíma ich akákoľvek spätná väzba. Tá im dáva priestor na neustále zlepšovanie a dodáva odvahu a istotu v tom, že idú správnym smerom.

 

Chcú spolupracovať

Naši výrobcovia vedia, že jeden pár rúk dokáže veľa, ale dva páry dokážu dvojnásobok. Sú to ľudia, ktorí sú sebaistí v tom čo robia a neboja sa konkurencie. Naopak, hľadajú partnerstvá a spoločné cesty, ktoré im umožnia robiť veľké veci.

Snímka obrazovky 2022-01-27 o 8.42.42