Naši výrobcovia

Akí sú naši výrobcovia?

Združujeme len výrobcov, v ktorých stopercentne veríme. Naši výrobcovia sú ľudia ako my všetci. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami, víziami a všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu. Vďaka tomu dokázali, že Slovensko môže byť silnou, sebestačnou a krásnou krajinou. V ich rukách denne vznikajú nové produkty, ktoré sú poctivé, pekné, chutné, originálne a slovenské.

Sú veľkou inšpiráciou tým, ktorí sa chcú venovať tomu čo ich baví a v čo veria. Aj vďaka ich tvrdej práci Slovensko rastie a stáva sa modernou krajinou plnou inšpiratívnych podnikateľov. Títo Slováci nečakali, že bude lepšie a nečakali na správny moment - jednoducho začali.

 

Sú to naši Slováci

Naši výrobcovia sú možno aj tvoji susedia, pretože pochádzajú z rôznych kútov Slovenska. Uprednostňujú domácu výrobu a ponúkajú prácu ďalším Slovákom. Tým podporujú našu krajinu k sebestačnosti a prosperite.

 

Sú kvalitní

Naši výrobcovia sú na svoje výrobky a produkty citliví. Každý element produktu prejde rukami všetkých členov tímu a je ich rukopisom. Práve spokojnosť prvého zákazníka ich posmelilo a motivovalo k tomu, aby pokračovali a svoju prácu ukázali celému svetu.

 

Chcú naďalej rásť

Naši výrobcovia dávajú do celého procesu výroby svoje srdce. Chcú naďalej prinášať radosť a spokojnosť svojim zákazníkom a zaujíma ich akákoľvek spätná väzba. Tá im dáva priestor na neustále zlepšovanie a dodáva odvahu a istotu v tom, že idú správnym smerom.

 

Chcú spolupracovať

Naši výrobcovia vedia, že jeden pár rúk dokáže veľa, ale dva páry dokážu dvojnásobok. Sú to ľudia, ktorí sú sebaistí v tom čo robia a neboja sa konkurencie. Naopak, hľadajú partnerstvá a spoločné cesty, ktoré im umožnia robiť veľké veci.

Snímka obrazovky 2022-01-27 o 8.42.42

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie