Včelobal TRIO Turista

Kód: 2468
Neohodnotené
Značka: Včelobal
17,10 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

Turistická edícia pre všetkých milovníkov aktivít v prírode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje jeden kus z veľkosti S, M, L.

Veľkosť S je vhodná na odrezané kúsky zeleniny ako je uhorka, cukina, cibuľa.

Včelobal M je vhodný na zabalenie rožka, hrudky syra, prikrytie odkrojeného melóna či tekvice.

Včelobal L je ideálny na balenie desiatových bagiet, prikrytie kysnúceho cesta, hrnca či taniera.

Viac o produkte

ZLOŽENIE

  • Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, jojobového oleja a včelieho vosku.
  • A baktérie?! Prírodný včelí vosk je antibakteriálny, borovicová živica má antimykotické vlastnosti, jojobový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť.
  • Včelobaly prešli testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.

STAROSTLIVOSŤ

  • Nemusíte sa báť, že Včelobal nasaje vône jedla, vosková vrstva je dostatočne odolná.
  • Po použití stačí obal jemne oprášiť, no nie zas ako koberčeky z auta.. Obal sa môže umývať vo vlažnej vode. Umytý Včelobal necháme vyschnúť a môžeme ho používať znovu.
  • Ak máte pocit, že sú obaly suché, či tvrdé, postačí, ak ich nahrejete rukami, viackrát pokrčíte a vyrovnáte, vosková vrstva takto zmäkne.

Prečo Včelobal?

Ekologické: Obrúsky neuvoľňujú žiadne škodlivé chemikálie a ich používaním znižujete množstvo plastov na skládkach a v našom prostredí.

Priľnavé: Teplom rúk sa vytvaruje podľa potreby, vďaka čomu kopíruje tvar potraviny, ktorá vydrží dlhšie čerstvá. 

Opakovane použiteľné: Vďaka súvislej voskovej vrstve sa obrúsky ľahko čistia, stačí ich oprášiť alebo opláchnuť vlažnou vodou.

Kompostovateľné: Po skončení svojej služby sa Včelobal môže využiť ako súčasť vášho kompostu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zabalené v prírode

O nás...

Slovenská rodinná značka Včelobal vznikla spojením lásky k prírode a ručnej práci. Založili ju manželia Martin a Martina Gáborovci. Spolu vyrábajú 100 % prírodné obaly na potraviny z pravého včelieho vosku od miestnych slovenských včelárov.

Výnimočné sú svojím zložením (okrem vosku je to aj jojobový olej, živica a 100 % BIO bavlna), ale aj jedinečným dizajnom. Ich cieľom je vytvárať produkty, ktoré urobia nielen radosť, ale skutočne nahradia more plastov v našich domácnostiach. Sú skvelou alternatívou k použitiu jednorazovej plastovej fólie.

Môžete ich použiť opakovane a ľahko sa čistia - stačí ich utrieť alebo opláchnuť vlažnou vodou a neskôr použiť ako súčasť kompostu. Výnimočný je aj bezplatný ročný servis Včelobalov, teda ich opätovné prevoskovanie a orezanie, aby slúžili čo najdlhšie.