Milju - Interaktívna darčeková kniha - 365 důvodů, proč tě miluju

Kód: 4633
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Milju
18,99 € –4 % 18,32 €
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.9.2022

Denník 365 důvodů, proč tě miluju je denník, do ktorého si každý deň napíšete jeden konkrétny dôvod, prečo máte radi druhú osobu, čo pre vás v ten deň urobila a prečo robí váš život krajším. O rok neskôr je kniha najkrajším vyznaním lásky a predovšetkým jej napísaním posilňujete svoju vďačnosť za vzťah, a tým zvyšujete svoju spokojnosť vo vzťahu. V knihe nájdete okrem 365 riadkov na vyplnenie aj krásne ilustrácie, citáty a veľa priestoru na pridanie fotografií, odkazov, nalepenie básne, jednoducho personalizáciu knihy pre vás dvoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

V denníku 365 důvodů, proč tě miluju nájdete

  • 365 riadkov na vyplnenie 365 dôvodov na 150 stranách
  • 6 citátov s krásnymi kresbami
  • Dostatok priestoru na prispôsobenie knihy podľa seba
  • 80g ekologický papier
  • Veľkosť A6 - akurát do vrecka alebo kabelky

 

Pozrite si denník 365 důvodů, proč tě miluju

NAJKRAJŠÍ DARČEK
365 dní, každý deň jeden dôvod na lásku. Čo môže byť krajším darčekom ako ukázať druhému človeku, ako veľmi ho máme radi. Kniha 365 důvodů je ideálnym darčekom k výročiu, svadbe alebo narodeninám.

VEĽKÁ RADOSŤ
Najkrajší pocit v živote je, keď vieme, že nás niekto naozaj miluje. Predstavte si, že darujete diár, aby ste druhej osobe ukázali, že na ňu myslíme každý deň po celý rok a vždy si nájdeme konkrétny dôvod, prečo je pre nás dôležitá.

PODPORA VĎAČNOSTI VO VZŤAHU
Pomocou denníka sústredíte svoje myšlienky každý deň na to dobré, čo vám váš milovaný človek dáva. Je to osvedčený psychologický nástroj na podporu vďačnosti za to, čo máte v druhom. Potom budete k sebe milší, a teda šťastnejší.

MOŽNOSŤ KEDYKOĽVEK ZAČAŤ PÍSAŤ
Denník nie je datovaný, takže môžete začať písať kedykoľvek, nielen na začiatku roka. Okrem toho môžete načasovať vyplnenie v roku pred špeciálnou udalosťou. Napríklad pred svadbou, výročím alebo narodeninami.

KRÁSNY DIZAJN, ILUSTRÁCIE A CITÁTY
Okrem prehľadného číslovania dôvodov obsahuje diár aj krásne ilustrácie, citáty a priestor na poznámky, fotografie alebo útržky z uplynulého roka.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: