Levanduľové mojito, 0,5 L

Kód: 208
Neohodnotené
Značka: Levanduland
6,49 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

Osviežujúci sirup ideálny na horúce letné dni s pridaním levandule lekárskej priamo od pestovateľov na Záhorí. Je vhodný aj na výrobu nealkoholických aj alkoholických nápojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osviežujúce levanduľové mojito ideálne na horúce letné dni, vhodné na výrobu nealkoholických aj alkoholických nápojov. Vytvorené výlučne na prírodnej báze spojením čerstvých kvetov levandule lekárskej vypestovanej na našom poli, mäty, citrónovej šťavy a zmesi korenín.

Viac o produkte

Objem: 0,5l

Zloženie: Macerát z levandule lekárskej (49% - lavandula angustifolia), mäta, cukor, citrónová šťava, kyselina citrónová, badián, škorica celá, voda

Sirup je sterilizovaný. Po otvorení je potrebné ho skladovať v chlade. 

Chrániť pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Prípadné zakalenie alebo usadenina nie sú závadou. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty z levandule zo Záhoria

O nás...

V roku 2014 vysadila trojica nadšencov v rekreačnej oblasti Rudava prvých 1500 sadeníc levandule, a tak vznikol projekt Levanduľa zo Záhoria. Miroslav Bertovič s Tatianou a Simonou Slobodovými začali pestovať túto voňavú rastlinku z čistej lásky k prírode.

Dnes ich slovenská firma Levanduland vyrába kvalitné domáce produkty ako napríklad levanduľové vína, džemy, sirupy, likéry či brusnicovú a slivkovú omáčku na syry a mäso. Ich levanduľové pole nájdete na Záhorí. Je prístupné aj verejnosti počas Dní otvorených dverí spojených so samozberom.