Čajová lyžička - Ďakujem že si

Kód: 943
Neohodnotené
Značka: Ručičkovo
14 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

Čajová oceľová lyžička striebornej farby s ručne razeným textom v dolnej naberacej časti lyžičkyďakujem že si doplnený o srdiečkové mäkčene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac o produkte

Materiál lyžičky je nehrdzavejúca oceľ. Farebné prevedenie je strieborné.
Vyrazený text je vyfarbený netoxickou farbou, teda je zdraviu neškodná. Farba sa časom vymyje, vyrazený text však ostáva navždy. Písmená a znaky sú razené ručne, nerazí to stroj! Vami objednaný produkt sa z dôvodu ručného razenia textu môže mierne odlišovať. Každý jeden kus je originál.

V cene produktu je zahrnutá aj darčeková krabička, v ktorej môžete rovno lyžičku podarovať a nie je teda už potrebné zháňa dodatočne darčekové balenie.


Dĺžka14 cm
Šírka3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Personalizované kovové náramky a príbory

O nás...

Manželia Veronika a Tibor Pastirákovci z Trebišova našli záľubu v handmade výrobe, ktorú môžete obdivovať v ich nádherných výrobkoch pod značkou Ručičkovo.

Venujú sa ručnému razeniu personalizovaných textov do náramkov, príborov, kľúčeniek či iných kovových predmetov. Všetky produkty sú vyrobené na mieru, nie je to nič tuctové. Každé písmeno aj symbol je originál, jedinečný a vyrobený s láskou. Rovnakú radosť, s ktorou tieto výrobky manželia tvoria, bude cítiť každý, komu sa ich rozhodnete podarovať.